578
147121

Annika Larsson

(Ruotsi, Syntymävuosi 1972)
Lähtöhinta
20 000 - 30 000 SEK
1 910 - 2 870 EUR
2 170 - 3 250 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Annika Larsson
(Ruotsi, Syntymävuosi 1972)

"Utan titel (Poliisi)", 2002

Signerad Annika Larsson och numrerad 3/3 på etikett a tergo. Cibachrome på aluminium 75 x 100 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Andréhn-Schiptjenko, Stockholm.