588
142305

Håkan Bengtsson

(Ruotsi, Syntymävuosi 1965)
Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
955 - 1 430 EUR
1 090 - 1 630 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Håkan Bengtsson
(Ruotsi, Syntymävuosi 1965)

Kub

Signerad Håkan Bengtsson och daterad 1998. Svartmålat trä 50 x 50 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Birgitta Crafoords samling