596
79663

Sten Eklund

(Ruotsi, 1942-2009)
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 770 EUR
1 380 - 1 840 USD
Vasarahinta
21 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Sten Eklund
(Ruotsi, 1942-2009)

"DS RAM".

Signerad SE och daterad 70. Glas 20,5 x 26,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Mats B.

Muut tiedot

En variant av motivet förekommer som det akvarellerade kopparsticket "Nr.39. Ramen vid muren" i konstnär M.G Paléens "Anteckningar rörande Kullahuset", 1971.