598
132723

Olle Schmidt

(Ruotsi, Syntymävuosi 1960)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Olle Schmidt
(Ruotsi, Syntymävuosi 1960)

"Beräkningar och undantag II"

Signerad Olle Schmidt och daterad -05 a tergo. Pannå 81 x 122 cm.

Näyttelyt

Linköpings Konsthall 2005.
Örebro Konsthall 2008.