610
105005

Rita Lundqvist

(Ruotsi, Syntymävuosi 1953)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Vasarahinta
52 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Rita Lundqvist
(Ruotsi, Syntymävuosi 1953)

"Svarta handskar"

Signerad Rita Lundqvist och daterad 2007 a tergo. Pannå 29 x 20 cm.

Muut tiedot

Lundqvist är aktuell med en utställning på Liljevalchs Konsthall, Stockholm, 17 april - 23 maj 2010.