613
148807

Patrik Andiné

(Ruotsi, Syntymävuosi 1968)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
18 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Patrik Andiné
(Ruotsi, Syntymävuosi 1968)

"Hajk/Hike"

Signerad Patrik Andiné a tergo. Utförd 2006. Pannå 30 x 35 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Angelica Knäpper, Stockholm.

Kirjallisuus

Ernst Billgren, Pontus Hammarén, Mikael Olsson; "Patrik Andiné, Tittofili/Peepophilia", avbildad i färg sid 22.