Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
620
142227

Truls Melin

(Ruotsi, 1958-2022)
Lähtöhinta
70 000 - 80 000 SEK
6 780 - 7 750 EUR
7 760 - 8 870 USD
Vasarahinta
95 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Truls Melin
(Ruotsi, 1958-2022)

"Drunknade sjömän", 5 st.

Signerade Truls Melin och daterade 2006 och numrerade 5/5 på etiketter under bottenplattorna. Gips monterad på träsockel Höjd 49 - 53 cm.