628
105211

Mikael Fagerlund

(Ruotsi, Syntymävuosi 1955)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Vasarahinta
4 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Mikael Fagerlund
(Ruotsi, Syntymävuosi 1955)

"Traces of Angels VII"

Signerad Mikael Fagerlund och daterad 2004 a tergo. Vinyl på MDF 25 x 20 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Anhlund, Umeå.