637
132799

Lars Nilsson

(Ruotsi, Syntymävuosi 1956)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
12 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Lars Nilsson
(Ruotsi, Syntymävuosi 1956)

Torso

Signerad Lars Nilsson och daterad -91 a tergo. Blandteknik/pannå 70x70 cm.