639
142965

Karin Wikström

(Ruotsi, Syntymävuosi 1959)
Lähtöhinta
20 000 - 30 000 SEK
1 910 - 2 870 EUR
2 170 - 3 250 USD
Vasarahinta
20 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Karin Wikström
(Ruotsi, Syntymävuosi 1959)

"Utan titel"

Signerad KW samt signerad Karin Wikström a tergo. Pannå 35 x 35 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Sveriges Allmänna Konstförening 2004.