65
145685

Birger Birger-Ericson

(Ruotsi, 1904-1994)
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 360 - 1 810 EUR
1 440 - 1 910 USD
Vasarahinta
22 000 SEK
Jälleenmyyntikorvaus

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Birger Birger-Ericson
(Ruotsi, 1904-1994)

Höstdag i Vaxholm

Signerad Birger. Utförd på 1940-talet. Pannå 50 x 61 cm.