Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
656
129607

Håkan Rehnberg

(Ruotsi, Syntymävuosi 1953)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Vasarahinta
15 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Karin Aringer
Tukholma
Karin Aringer
Asiantuntija – nykytaide ja valokuva
+46 (0)702 63 70 57
Håkan Rehnberg
(Ruotsi, Syntymävuosi 1953)

Moira

Signerad Håkan Rehnberg och daterad 1993 och numrerad XXIII/XXIX a tergo. Olja på blyplåt 23,5 x 16 cm.

Muut tiedot

Boken "Moira" av Katarina Frostenson, 1988 tillhör konstverket. Boken trycktes i 29 exemplar signerade av Katarina Frostenson och Håkan Rehnberg varav detta är ex 23.