67
111361

Primus Mortimer Pettersson

(Ruotsi, 1895-1975)
Lähtöhinta
5 000 - 7 000 SEK
452 - 632 EUR
478 - 670 USD
Vasarahinta
3 500 SEK
Jälleenmyyntikorvaus

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Primus Mortimer Pettersson
(Ruotsi, 1895-1975)

Hus vid Frösö sjukhus

Signerad Per Baer. Akvarell 25 x 33 cm.