690
147813

Fruls Tilpo

(Ruotsi, Syntymävuosi 1960)
Lähtöhinta
16 000 - 18 000 SEK
1 550 - 1 740 EUR
1 770 - 2 000 USD
Vasarahinta
14 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Fruls Tilpo
(Ruotsi, Syntymävuosi 1960)

"Sensational town"

Signerad Tilpo samt signerad Fruls Tilpo och daterad 2006 a tergo. Duk 68 x 92 cm.