697
143459

Dan Wolgers

(Ruotsi, Syntymävuosi 1955)
Lähtöhinta
18 000 - 20 000 SEK
1 720 - 1 910 EUR
1 950 - 2 170 USD
Vasarahinta
17 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Dan Wolgers
(Ruotsi, Syntymävuosi 1955)

"Flowers - Fill in your own signature"

Signerad Dan Wolgers och daterad 1997 a tergo. Färgseriegrafi utgiven av Sunday B Morning (efter Andy Warhols originalserigrafi från 1967). 91,5 x 91,5 cm.

Ej examinerad ur ram.