709
148273

Clay Ketter

(Ruotsi, Syntymävuosi 1961)
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
5 810 - 7 750 EUR
6 650 - 8 870 USD
Vasarahinta
60 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Clay Ketter
(Ruotsi, Syntymävuosi 1961)

"Sketch for white over grey" Wallpainting with steel edges.

Signerad Clay Ketter och daterad 95 a tergo.
Blandteknik 110 x 110 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Andreas Brändström, Stockholm.