713
137049

Hans Viksten

(Ruotsi, 1926-1987)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Vasarahinta
9 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Hans Viksten
(Ruotsi, 1926-1987)

"Liv och löv"

Signerad Viksten och daterad -77F. Duk 46 x 55 cm.

Täydennyslista

Utropspris skall vara 8000-10 000:-

Muut tiedot

Medföljer Vikstens Färgresor, Poetiska kommentarer till målningar.