716
79635

Per Olof Ultvedt

(Ruotsi, 1927-2006)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Per Olof Ultvedt
(Ruotsi, 1927-2006)

UTAN TITEL

Signerad P. O. Ultvedt och daterad 60. Papp på trä samt två gåsfjädrar 29,5 x 54 cm. Fjädrarna monterade på rörliga spiraler.

Alkuperä - Provenienssi

Mats B.