756
144101

A Hugo Elmqvist Art Nouveau table lamp, Stockholm.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Vasarahinta
19 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Patinerad brons, reliefdekor av skalbagge på bladranka. Signerad HUGO ELMQVIST på livet samt stämplad HE i botten. Höjd inkl elmontering 42,5 cm.

Smäre skador.

 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

178. Albert Watson, 'David Bowie, The Finger, New York City, 1996'.
Lähtöhinta
70 000 - 90 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
95 000

tarjouksesi
90 000

tarjouksesi
Reilu varoitus
85 000

tarjouksesi
80 000

tarjouksesi
75 000

tarjouksesi
70 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
95 000 SEK