8
130831

Torsten Jovinge

(Ruotsi, 1898-1936)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 780 - 2 220 EUR
1 850 - 2 320 USD
Vasarahinta
22 000 SEK
Torsten Jovinge
(Ruotsi, 1898-1936)

Motiv från Menton

Signerad Jovinge och daterad -27. Pannå 32,5 x 41.