816
140663

A pair of Josef Frank brass flower pots, "Hortus", Firma Svenskt Tenn.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
291 - 388 EUR
333 - 443 USD
Vasarahinta
6 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Mässing. Höjd 16, diameter 23-25,5 cm.

Smärre bucklor, brätte med lagning. (2)