840
99933

A Josef Frank sofa table, Firma Svenskt Tenn.

Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Vasarahinta
48 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Modell 2139. Rund rotfanerad skiva, kantsarg och tre ben av valnöt. Brännmärkt Josef Frank SVENSKT TENN. Diameter 120 cm, höjd 48 cm.

Obetydligt slitage.