Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
862
107557

A Josef Frank mahogany table, Firma Svenskt Tenn.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Vasarahinta
26 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Modell 1020. Mahognyfanerat, kantrand av buxbom, fyrdelad centralfot. Brännmärkt Josef Frank SVENSKT TENN. Diameter 130 cm, höjd 71 cm, 3 iläggsskivor à 50 cm.

Slitage. (4)