862
107557

A Josef Frank mahogany table, Firma Svenskt Tenn.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
26 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Modell 1020. Mahognyfanerat, kantrand av buxbom, fyrdelad centralfot. Brännmärkt Josef Frank SVENSKT TENN. Diameter 130 cm, höjd 71 cm, 3 iläggsskivor à 50 cm.

Slitage. (4)