871
99707

A Josef Frank sofa table, Firma Svenskt Tenn.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
291 - 388 EUR
333 - 443 USD
Vasarahinta
6 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Rektangulär stenskiva med rundade hörn av travertin på underrede av valnöt. Längd 90 cm, bredd 55 cm, höjd 49 cm.

Obetydligt slitage, skivan med kantnagg.