877
139325

A Bruno Mathsson birch root and beech table for magazines, Firma Karl Mathsson, Sweden 1978.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Vasarahinta
20 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Masurbjörk, ben av bok. Brännstämplat Bruno Mathsson Design, Firma Karl Mathsson Värnamo Sweden och daterat 78. Längd 210 cm, bredd 40 cm, höjd 35,5 cm.

Smärre repor och slitage.