980
119217

A Klaus Wettergren birch burr wood desk, Denmark 1980's.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Vasarahinta
14 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Fanerat med masurbjörk, handtag och benavslutningar av metall, triangulär lådfront och ben. Längd 195, bredd 80 cm höjd 73 cm.

Obetydligt slitage.