992
143653

A Claude Lalanne gilt and silvered metal tray, 136/250, Artcurial, Paris, France, 1980's.

Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 400 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Vasarahinta
20 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Försilvrad metall med förgyllda detaljer, blom- och bladdekor. Signerad Cl. Lalanne 136/250 ARTCURIAL PARIS. Längd 41,5 cm. Originalkartong medföljer.

Buckla, obet repor.