1008
146125

A pair of Gustavian two-light wall-lights.

Lähtöhinta
50 000 - 60 000 SEK
4 790 - 5 750 EUR
5 420 - 6 500 USD
Vasarahinta
58 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Förgylld brons och olikslipade prismor. Glasobelisk med avslutande vädursmaskaron. Höjd 57 cm.

Prismorna med obetydliga nagg, några gamla men ej ursprungliga prismor. (2)