Snidat, förgyllt och bronserat foder. Dekor av seger- och musiktroféer. Vitmålad urtavla märkt "Jh. Bergman Stockholm". Höjd 83, bredd 62 cm. Nyckel och pendel medföljer.
Dekorlagningar, smärre skador, en spjutspets saknas.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui