1096
151839

An 18th century plateau for dinner table.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Vasarahinta
25 000 SEK

Senare glas med skador.

Alkuperä - Provenienssi

Ökna.