1096
151839

An 18th century plateau for dinner table.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
25 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Senare glas med skador.

Alkuperä - Provenienssi

Ökna.