Koppar. Oval delvis godronnerad. Brätte med äggstav. Dubbla ringhänklar i lejonmaskaroner. Längd 69, höjd 25 cm.
Bucklor, bristningar, lagningar.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui