119
158631

Nils Nilsson Skum

(Ruotsi, 1872-1951)
Lähtöhinta
60 000 - 70 000 SEK
5 730 - 6 690 EUR
6 510 - 7 590 USD
Vasarahinta
60 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Nils Nilsson Skum
(Ruotsi, 1872-1951)

Rendrivning

Signerad N.N. Skum och daterad 1949. Pannå 62,5 x 79,5 cm.