1299
155059

A SET OF SIX RUSSIAN SILVER-GILT TEA-SPOONS, unidentified makers mark, Moscow 1846.

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Vasarahinta
13 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Senare franska kontrollstämplar. Förgyllda, med niellodekor av bladslingor.