1314
140837

A Coronation Cup of Tzar Nicholas 2nd 1896.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Vasarahinta
2 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Bucklor, slitage.

Bucklor, slitage.