Utsikt mot Bogesunds slott från Hasseludden, Nacka
Signerad A. T. G. och daterad Hasseludden 15/7-87. Akvarell 19,5 x 13,5 cm.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui