132
141983

Albert Theodor Gellerstedt

(Ruotsi, 1836-1914)
Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
441 - 530 EUR
460 - 552 USD
Vasarahinta
8 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Albert Theodor Gellerstedt
(Ruotsi, 1836-1914)

Utsikt mot Bogesunds slott från Hasseludden, Nacka

Signerad A. T. G. och daterad Hasseludden 15/7-87. Akvarell 19,5 x 13,5 cm.

 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

221. Jerry N. Uelsmann, 'Untitled', 1997.
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK