141
149005

Olof Hermelin

(Ruotsi, 1827-1913)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Vasarahinta
9 000 SEK
Olof Hermelin
(Ruotsi, 1827-1913)

Franskt kustmotiv med fyrtorn

Signerad O. Hermelin och daterad 1878. Duk 66 x 50 cm.

 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

402. Alex Katz, 'Cane Garden Bay 2'.
Lähtöhinta
8 000 000 - 10 000 000 SEK
Tarjoushistoria
5 400 000

tarjouksesi
5 300 000

tarjouksesi
5 200 000

tarjouksesi
5 100 000

tarjouksesi
5 000 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
5 400 000 SEK