144
149101

Ivar Arosenius

(Ruotsi, 1878-1909)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 190 - 2 630 EUR
2 280 - 2 740 USD
Vasarahinta
29 000 SEK
Ivar Arosenius
(Ruotsi, 1878-1909)

"En hemlighet"

Signerad IA och daterad -05. Gouache och akvarell 13,5 x 22,5 cm.