158
161155

Gustaf Cederström

(Ruotsi, 1845-1933)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 070 - 1 330 EUR
1 110 - 1 390 USD
Vasarahinta
8 500 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Gustaf Cederström
(Ruotsi, 1845-1933)

"Ali Khan - perser"

Signerad G Cederström och daterad -16. Duk 71 x 44,5 cm.