187
156241

Lauritz Andersen Ring

(Tanska, 1854-1933)
Lähtöhinta
20 000 - 30 000 SEK
1 940 - 2 910 EUR
2 220 - 3 330 USD
Vasarahinta
22 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Lauritz Andersen Ring
(Tanska, 1854-1933)

"Martsdag ved gadekaer"

Signerad L.A. Ring och daterad 1912. Pannå 31 x 28 cm.