Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Flowering Folk Art E1281
Huutokauppa:
189
156262

Carl Holsoe

(Tanska, 1863-1935)
Lähtöhinta
175 000 - 200 000 SEK
17 000 - 19 400 EUR
19 400 - 22 200 USD
Vasarahinta
120 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Carl Holsoe
(Tanska, 1863-1935)

Salongsinteriör

Signerad Carl Holsoe och daterad december 1905 a tergo. Duk 59 x 60 cm.