189
156262

Carl Holsoe

(Tanska, 1863-1935)
Lähtöhinta
175 000 - 200 000 SEK
15 500 - 17 700 EUR
16 200 - 18 500 USD
Vasarahinta
120 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Carl Holsoe
(Tanska, 1863-1935)

Salongsinteriör

Signerad Carl Holsoe och daterad december 1905 a tergo. Duk 59 x 60 cm.