191
135915

Peder Mork Mönsted

(Tanska, 1859-1941)
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
5 300 - 7 060 EUR
5 530 - 7 370 USD
Vasarahinta
170 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Peder Mork Mönsted
(Tanska, 1859-1941)

Vårmotiv

Signerad P Mönsted och daterad 1902. Duk 68 x 48,5 cm.