270
145587

Henric Ankarcrona

(Ruotsi, 1831-1917)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Vasarahinta
27 000 SEK
Henric Ankarcrona
(Ruotsi, 1831-1917)

Kavalleristrid vid Atlasbergen

Signerad H. Ankarcrona och daterad -75. Uppfodrad duk 25 x 37,5 cm.