270
145587

Henric Ankarcrona

(Ruotsi, 1831-1917)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Vasarahinta
27 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Henric Ankarcrona
(Ruotsi, 1831-1917)

Kavalleristrid vid Atlasbergen

Signerad H. Ankarcrona och daterad -75. Uppfodrad duk 25 x 37,5 cm.