273
123051

Flamländsk skola 16/1700-tal

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Lisätietoja ja kuntoraportit
Marcus Kinge
Tukholma
Marcus Kinge
Asiantuntija taidegrafiikka
+46 (0)739 40 08 27
Flamländsk skola 16/1700-tal

OKÄND KONSTNÄR, olja på koppar, flamländsk skola, 16/1700-tal.

Flemish shool 17/18th Century. Copper 24,5 x 24 cm.

Slitage.