32
127675

Julia Beck

(Ruotsi, 1853-1935)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 740 - 2 180 EUR
1 830 - 2 280 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Julia Beck
(Ruotsi, 1853-1935)

Skogsbacke

Signerad Julia Beck och daterad -91. Troligtvis utförd i omgivningarna kring Versailles. Pannå 35 x 24 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Fransk privat samling till 2009.

Muut tiedot

A tergo otydlig samtida påskrift på franska samt numrerad "13" med krita.