Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Flowering Folk Art E1281
Huutokauppa:
363
75367

Fransk konstnär 1700-tal

(Ruotsi)
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Fransk konstnär 1700-tal
(Ruotsi)

Mansporträtt en grisaille

French artist 18th Century. Relined canvas, oval 65 x 55 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Bukowski Auktioner, auktion 462, 25-26 okt 1988, kat nr 501.

Muut tiedot

Enligt uppgift skulle den avbildade vara Axel von Fersen (1755-1810).