397A
161569

Magnus von Wright

(Suomi, 1805-1868)
Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
887 - 1 330 EUR
935 - 1 400 USD
Vasarahinta
17 000 SEK
Magnus von Wright
(Suomi, 1805-1868)

Rödhake (Erithacus rubécula)

Signerad M. v. W. Tusch och akvarell, oval 13 x 10 cm.