416
156005

Otto Wilhelm Lönngren

(Ruotsi, 1794-1856)
Lähtöhinta
5 000 - 7 000 SEK
437 - 612 EUR
461 - 645 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Otto Wilhelm Lönngren
(Ruotsi, 1794-1856)

Ruinlandskap med figurstaffage

Ett par. Signerade O W Löngren och daterade 1815. Akvareller, vardera 26,5 x 35,5 cm.